Положення OMG про проходження практики/стажування
1. Організатори Online Media Guru (OMG) будуть прикладати усіх зусиль для того, щоб слухачі конференції, які знаходяться в процесі пошуку трудової зайнятості, змогли пройти практику/стажування в компаніях лекторів і, як наслідок, відчути «кухню» медіа зсередини або навіть працевлаштуватись. Нижче ви можете ознайомитись з основними положеннями проходження практики/стажування.

2. Хто може подаватися на практику/стажування ?
2.1.Будь-який учасник (далі - заявник) який сплатив участь у конференції та поставив відповідну відмітку під час заповнення реєстраційної заяви про бажання взяти участь у школі практики/стажування.

3. До яких компаній та скільки разів можна подавати заявку на практику/стажування ?
3.1.Компанії, які готові прийняти слухачів для проходження практики/стажування, а також кількість (квота) практикантів/стажерів будуть розміщуватись на веб-сайті OMG за посиланням
3.2. Заявник має право подати 1 (одну) заявку до 1 (однієї) компанії.

4. В чому різниця між практикою та стажуванням і які їх особливості?
4.1.Практика - отримання практичного досвіду у компаніях лекторів OMG.
Стажування - практика у компаніях лекторів OMG з можливістю подальшого працевлаштування.
4.2.Визначення формату отримання практичного досвіду (практика чи стажування) здійснюється виключно компаніями лекторів.
4.3. Згідно з положенням OMG про проходження практики/стажування, організатор та компанія лектора, як мінімум, забезпечує проходження практики. 4.4. Рішення про працевлаштування за наслідками проходження практики - стажування може прийматись виключно компанією лектора з урахуванням успішності проходження практики, знань та бажання заявника/практиканта, а також інших обставин, що стосуються процесу проходження практики.

5. Терміни проходження практики/стажування
5.1. Термін проходження практики/стажування становить від 1 до 3 тижнів. В будь-якому випадку, рішення про збільшення та/або зменшення терміну проходження практики/стажування приймається компанією лектора.
5.2. Проходження практики/стажування розпочинається з листопада місяця 2017 року або у інший погоджений з практикантом період.

6. Процес відбору практикантів та подачі заявки на практику/стажування ?
6.1. Заявник повинен обрати одну з компаній, до якої він бажає потрапити на стажування та заповнити зявку у відповідному розділі за посиланням
6.2. В залежності від квоти, яку надає компанія та кількості поданих заявок, відбір кандидатів для проходження практики/стажування відбувається в один із наступних способів:
а) Без попереднього тестування (завдання) - у випадку, коли квота компанії дорівнює кількості поданих заявок, або кількість заявок є меншою, ніж заявлена квота компанії (наприклад, квота компанії - 3 особи, заявників - 3 особи або менше). У даному випадку практику/стажування зможуть пройти всі заявники.
б) З попереднім тестуванням (завданням) - у випадку, коли квота компанії є меншою, ніж кількість поданих заявок (наприклад, квота компанії - 3 особи, заявників - 4 особи або більше). У даному випадку відбір практикантів буде здійснюватись на основі виконаного заявниками тестового завдання.
6.3. В будь-якому випадку, організатор буде прикладати максимум зусиль для того, щоб усі заявники змогли пройти практику/стажування.

7. Що таке оплачувана практика/стажування ?
Оплачувана практика/стажування призначається організаторами Online Media Guru (OMG): 1) у випадку дії п. п. а, п. 6.2 ст. 6 цього положення, на основі нового тестового завдання; у випадку дії п. п. б , п. 6.2 ст. 6 цього положення, за наслідками виконаного тестування (завданнями).
Кількість (квота) оплачуваної практики стажування становить від 3 до 5 осіб.
Розмір оплачуваної практики/стажування становить 1 000, 00 грн. за 2 тижні.
Організатори заходу можуть збільшувати кількість (квоту) оплачуваної практики/стажування та/або її розмір.


Made on
Tilda